Poznaj produkt

Podwójna strzykawka Arthrex ACP®

Terapie w wykorzystaniem autologicznych produktów stają się coraz popularniejsze. Lecznicze działanie osocza wynika z obecności czynników wzrostu uwalnianych przez trombocyty. System podwójnej strzykawki Arthrex ACP® służy do sterylnej separacji cieczy niejednorodnych. Produkt pozwala na pobranie krwi od pacjenta za pomocą powszechnie dostępnej kaniuli z łącznikiem Luer Lock.

Podwójna strzykawka Arthrex ACP®

Najważniejsze informacje

Poznaj obszary

Wskazania do stosowania

Łagodna i umiarkowana postać choroby zwyrodnieniowej stawów (stopień I - III)

Zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej,

Zapalenie powięzi podeszwy stopy,

Tendinopatia więzadła właściwego rzepki.

Proces krok po kroku

Przygotowanie

pobranie krwi

wirowanie

separacja

produkt gotowy do iniekcji

Na czym polega?

Mechanizm działania

Osocze krwi przetworzone za pomocą opisanej metody z systemem podwójnej strzykawki Arthrex ACP® zawiera płytki krwi w dwu-, a nawet trzykrotnie większym stężeniu. Płytki krwi zostają aktywowane poza krwiobiegiem i uwalniają białka, takie jak czynniki wzrostu. Dowiedziono, że czynniki wzrostu odgrywają istotną rolę w procesie leczenia różnych typów tkanek i wykazują działanie synergistyczne.

Badania i edukacja

Dowiedz się wiecej

Jako Arthrex chcemy nie tylko dostarczać rozwiązań do pomocy pacjentom ale także uczestniczyć w postępie nauki. Prowadzimy badania i dzielimy się naszą wiedzą na globalnej stronie Artrex. 

Poznaj korzyści

Działanie czynników wzrostu

Dowiedz się więcej

Porozmawiaj z przedstawicielem

Poznaj możliwości współpracy

Treści dla profesjonalistów medycznych

Po rozwinięciu z menu głównego zakładki „dla profesjonalisty” znajdziesz treści (w tym reklamy wyrobów medycznych) dedykowane wyłącznie osobom wykonującym zawód medyczny lub prowadzącym obrót wyrobami medycznymi. Jeśli należysz do tej grupy osób, wybierz „potwierdź” i przejdź do tych treści.

Scroll to Top