Od lat na polskim rynku

Helping Surgeons Treat Their Patients Better®

Naszą misją jest wspieranie lekarzy, fizjoterapeutów i medyków w lepszym leczeniu pacjentów, dzięki dostarczaniu specjalistycznych produktów i materiałów edukacyjnych.

 

Arthrex w liczbach

Pionier w artroskopii i medycynie sportowej

1 000

innowacyjnych produktów i procedur chirurgicznych rocznie

6 000

pracowników na świecie

18 000

innowacyjnych wyrobów i zabiegów chirurgicznych

innowacje

są w naszym DNA

Doświadczenie

Eksperci z zakresu artroskopii, medycyny sportowej i ortopedii

Jesteśmy globalną firmą produkującą urządzenia medyczne w dziedzinie artroskopii, medycynie sportowej i ortopedii.

Naszą misją jest wspieranie lekarzy w lepszym leczeniu pacjentów, dzięki dostarczaniu specjalistycznych produktów i materiałów edukacyjnych. Chcemy zapewnić bezkompromisową jakość pracownikom służby zdrowia korzystającym z naszych rozwiązań, a ostatecznie milionom pacjentów.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które oferujemy ograniczały w możliwie dużym stopniu inwazyjność zabiegów ortopedycznych. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie pacjentów i najlepszych możliwych wynikach.

Badania i edukacja

Dowiedz się wiecej

Jako Arthrex chcemy nie tylko dostarczać rozwiązań do pomocy pacjentom ale także uczestniczyć w postępie nauki. Prowadzimy badania i dzielimy się naszą wiedzą na globalnej stronie Artrex. 

Zobacz, gdzie jesteśmy dostępni

Działamy na całym świecie

Poznaj bazę ekspertów

Znajdź gabinet, klinikę lub lekarza

Poznaj listę Partnerów, którzy wykorzystują terapię ACP®. Dołącz do europejskiej sieci profesjonalistów medycznych oferujących pacjentom najlepsze dostępne metody leczenia.

Treści dla profesjonalistów medycznych

Po rozwinięciu z menu głównego zakładki „dla profesjonalisty” znajdziesz treści (w tym reklamy wyrobów medycznych) dedykowane wyłącznie osobom wykonującym zawód medyczny lub prowadzącym obrót wyrobami medycznymi. Jeśli należysz do tej grupy osób, wybierz „potwierdź” i przejdź do tych treści.

Scroll to Top